Klára Kocmanová

poslankyně Parlamentu ČR

Od roku 2021 jsem poslankyní Parlamentu České republiky zvolená za Piráty. Dlouhodobě se věnuji sociálním tématům a životnímu prostředí.

Každé pondělí od 12h do 17h mě najdete v mé regionální kanceláři na adrese Husova 119. Pokud budete mít nějaký podnět, který bych na úrovni Parlamentu mohla řešit, přijďte mě naštívit, ráda to s vámi proberu.

Dříve jsem pracovala na Krajském úřadě Středočeského kraje, poté jako provozní čokoládovny v centru Prahy a jako koordinátorka středočeských Pirátů. Podílela jsem se na úspěchu ve volbách první pirátské senátorky Adély Šípové a odešla jsem s ní pracovat do Senátu Parlamentu České republiky.

V Kutné Hoře jsem součástí místní buňky Pirátů a jsem členkou komisí rady města pro sociální politiku a pro životní prostředí. Zároveň jsem místopředsedkyní krajského sdružení Pirátů ve Středočeském kraji.

Na osudu našeho města mi velmi záleží a chci se na jeho rozvoji podílet. Ráda bych, aby město co nejvíc podporovalo terénní sociální služby tak, aby lidé i v nemoci mohli být doma. Přála bych si také lepší hospodaření s vodou a větší ozeleňování Kutné Hory. Musíme se připravit na změnu klimatu, proto Kutná Hora potřebuje profesionálně zpracovanou adaptační strategii, která zároveň pomůže některým dopadům předejít.

Ráda čtu, vařím, hraji na baskytaru, fotografuji, běhám a jezdím na koni.

str. 7 Klára článek

Pirátská strana


Lidé

Kateřina Stojanová
Kateřina Stojanová předsedkyně Mladého Pirátstva, 1. místopředsedkyně KS Ústeckého kraje, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Poznejte celý náš tým